• Quick Search

  •  

  • Number of visitors

Галерија Дома > Vessel Types > Cruise Ships > Costa Favolosa
Кликни за целосна големина на сликата
Costa Favolosa
COSTA_FAVOLOSA_10-04-2013_9.JPG COSTA_FAVOLOSA_10-04-2013_8.JPG COSTA_FAVOLOSA_10-04-2013_7.JPG COSTA_FAVOLOSA_10-04-2013_6.JPG COSTA_FAVOLOSA_10-04-2013_5.JPG
Отцени го фајлот (Нема отценки)


Информација за фајлот
Име на фајлот:COSTA_FAVOLOSA_10-04-2013_7.JPG
Име на Албумe:Manuel Moreno / Costa Favolosa
Pic taken in:Palma de Mallorca
Date:10/04/2013
Големина на Фајлот:468 KB
Додадено на:10 април 2013
Димензии:1024 x 682 пиксели
Displayed:98 times
URL:http://www.merchantships.info/displayimage.php?pos=-8651
Омилени:Додади во омилени